Zespół

O nas

Dbamy o wysoką jakość filmów, które pracują na siebie i w Twojej firmie

Nasza ekipa filmowa charakteryzuje się ogromnym doświadczeniem w różnego rodzaju projektach filmowych, co pozwala nam podejść do każdego zadania z precyzją i dbałością o najdrobniejsze detale. To właśnie te detale odgrywają kluczową rolę w produkcji wideo, pozwalają dostarczyć wysoką jakość filmu – a tylko taka nas interesuje. Chcemy aby materiał filmowy, który Tobie dostarczymy spełniał swoje zadanie: żeby promował produkt, usługę lub funkcjonował jako narzędzie sprzedaży, automatyzował procesy w firmie czy szkolił nowych specjalistów. 

Produkcja wideo to obszar, którym profesjonalnie zajmujemy się od 20 lat. Łączymy pasję z chęcią zgłębiania wiedzy i byciem  specjalistą w dziedzinie filmowej. 

Produkcja filmowa Wrocław

Team wideo

Nasza ekipa filmowa

Bernard Kamiński

producent i reżyser

Mateusz Pradelski

Operator kamery

Produkcja filmowa Burnart Wrocław

Przemysław Matejko

Operator kamery

Denys Smirnov

Operator kamery

Kacper Kurzydło

Montażysta wideo

Osiągnięcia

Nagrody i wyróżnienia

Whirlpool EMEA Best Video

2015

Pol'and'Rock Red Bull Best Video Contest

2021

Od 2012 roku stale współpracujemy z produkcją filmową Burnart Z sukcesem poprowadziliśmy wspólnie wiele projektów z zakresu produkcji filmowej i animacji: filmy produktowe billboard sponsorski animacja do emisji w Canal+ sesje zdjęciowe Firma Burnart odpowiedzialna jest za całościową realizację zadań i wysoko sobie cenimy jakość współpracy, kreatywność i zaangażowanie z jaką ekipa Burnart podchodzi do projektów.

  TOYA S.A.

  Wrocław

  Przygotowanie techniczne ekipy filmowej Burnart wywołało pozytywne zaskoczenie, montaż przerósł nasze oczekiwania, a kontakt i współpraca były życzliwe i pełne elastyczności. Nasze doświadczenie we współpracy z Burnart pozwala nam określić jako rzetelnego partnera, którego cechuje profesjonalizm, zaangażowanie i nieszablonowe podejście do zleconego projektu.

   Olesińscy i Wspólnicy

   Wrocław

   Produkcja filmowa Burnart z Wrocławia jest firmą godną zaufania, solidną i pewną w działaniu. Dlatego stale współpracujemy w zakresie realizacji filmowych. Wspólnie z Burnart przygotowaliśmy wizerunkowy film korporacyjny, który zdobył we wrześniu 2015 roku pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Whirlpool EMEA we Włoszech. Zespół ludzi z Burnart to eksperci wykazujący się starannością w realizacji zadań oraz elastycznością w podejściu do klienta. Skutecznie diagnozują potrzeby i pracują z pasją. Jako część międzynarodowej korporacji, wrocławski oddział Whirpool rekomenduje usługi Burnart.

    Whirpool Company

    Warszawa

    Zaufali nam

    Team wideo

    Podczas pracy