fbpx

Transmisja na żywo

Transmisja video wirtualne spacery, livestream z wydarzeń, zrealizujemy profesjonalny materiał wideo, który można dystrybuować online i podzielić się z pozostałymi pracownikami lub klientami za pośrednictwem social media i innych platform wideo.

Usługa obejmuje:

  • Realizację transmisji wideo na żywo.
  • Od 1 aż do 8 kamer i operatorów z możliwością przemieszczania się.
  • Pełne wyposażenie w sprzęt wideo i ekipę filmową z serwisem.
  • Konsultacje scenariusza i planu wydarzenia.
  • Oprawa graficzna, dźwięku i efektów.
  • Transmisja w tym samym czasie na wiele platform social media.
  • Nagrywanie materiału do późniejszego odtworzenia.
  • Obsługa wydarzeń od kilku godzinnych do kilkudniowych.

Cena od: 1900,00  netto + 23% VAT

Umów konsultację
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Transmisja video na żywo oferuje kompleksowe rozwiązania dla każdego, kto pragnie skorzystać z potencjału livestreamingu. Dzięki zaawansowanej technologii oraz doświadczeniu naszego zespołu, zapewniamy profesjonalną obsługę na każdą skalę, bez względu na wielkość i charakter wydarzenia.

Realizujemy transmisję wideo zarówno z jednej kamery, jak i z kilku, obsługiwane przez doświadczonych operatorów z możliwością przemieszczania się dzięki radiowemu nadawaniu sygnału wideo. Nasz zespół specjalistów jest wyposażony w sprzęt umożliwiający płynne przemieszczanie się podczas transmisji, np. razem z prowadzącym imprezę lub audytorem. Takie udogodnienie pozwala na uchwycenie każdego ważnego momentu z najlepszej perspektywy.

Dodatkowo oferujemy także możliwość wzbogacenia transmisji o oprawę graficzną, reklamę wideo, albo animację graficzną która sprawia, że prezentowana treść staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i czytelna dla widzów. Dzięki naszym profesjonalnym narzędziom graficznym możemy dostosować wygląd transmisji do indywidualnych preferencji klienta oraz celów, jakie chce osiągnąć.

Dbamy o wysoką jakość obrazu i dźwięku, zapewniając płynność i klarowność transmisji, co przekłada się na lepsze doświadczenia użytkowników. Nasze rozwiązania są elastyczne i dostosowane do różnorodnych potrzeb, umożliwiając transmitowanie konferencji, koncertów, webinarów czy innych wydarzeń na żywo z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Możliwe jest także nadawanie tego samego sygnału na wiele platform w tym samym czasie – dzięki temu łączymy audytorium zgromadzone przez Facebook, Instagram, Youtube i inne social media.

Zrealizowaliśmy wiele transmisji wideo na żywo z wydarzeń sportowych, rozgrywek, turniejów, webinarów, konferencji i audytów fabryk produkcyjnych – dzięki którym nieobecni zainteresowani widzowie, pracownicy mogli cieszyć się obrazem video i dźwiękiem w czasie rzeczywistym.  Obserwować wszystko i brać udział w akcji tak jak pozostali na miejscu.

Transmisja video – może być również stosowana do wspierania sprzedaży i dotarciu do szerszego grona klientów ze społeczności social media YouTube, Facebook czy Instagram.

Wybierając naszą usługę, inwestujesz w profesjonalizm, skuteczność i nowoczesność. Pozwól swojej treści zaistnieć w czasie rzeczywistym i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców dzięki naszym zaawansowanym rozwiązaniom w dziedzinie livestreamingu.

Śledź jak wyglądają nasze realizacje na naszych social media na instagram i facebook.

 

Informacje dodatkowe

Czas trwania transmisji

do 2h, do 6h